Skip to main content

Produkty

Wagi cyfrowe

Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się więcej o wagach elektronicznych, lub kliknij przycisk "Zobacz wszystkie produkty", aby odkryć szeroki asortyment inteligentnych wag OMRON do kontroli wagi i analizy składu ciała.

Zobacz wszystkie produkty

Najpopularniejsze wagi cyfrowe

Digital Scales

VIVA

OMRON VIVA to sprawdzone w warunkach klinicznych urządzenie dokonujące dokładnych pomiarów kluczowych parametrów pozwalających lepiej poznać kondycję serca (na podstawie zawartości tłuszczu trzewnego, tkanki tłuszczowej i masy mięśni szkieletowych) i diagnozować choroby układu krążenia. 1

Dlaczego warto korzystać z wagi i monitora składu ciała?

Pomoc w osiągnięciu celów zdrowotnych i dobrej kondycji fizycznej

Pomoc w precyzyjnej kontroli wagi

Wszechstronny wgląd w skład ciała

Co to jest waga do analizy składu ciała?

Waga do analizy składu ciała to urządzenie, które pomaga w uzyskaniu całkowitego obrazu składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej i tłuszczu wisceralnego oraz wartości BMI. Są stosowane do codziennego kontrolowania postępów diety i stanu zdrowia oraz mogą pomóc w zapobieganiu chorobom, jeśli w porę zmienisz swój styl życia.

Niektóre inteligentne wagi elektroniczne mają wiele profili, a zatem potrafią wykryć użytkownika, który dokonuje pomiaru. Korzystanie z wagi do analizy składu ciała jest proste: Wejdź na urządzenie i poczekaj, aż dokona pomiaru wagi i składu ciała. Pomiaru należy zawsze dokonywać rano przed ćwiczeniami, jedzeniem, piciem lub wzięciem prysznica, aby mieć stały punkt odniesienia i dokładnie obserwować postępy.

Jak waga mierzy poziom tłuszczu?

Wagi do analizy składu ciała opierają się na zasadzie BIA (analizy impedancji bioelektrycznej), a zatem przesyłają do organizmu słaby impuls elektryczny. Impuls ten jest niewyczuwalny przez człowieka. Niektóre z urządzeń potrafią się łączyć z aplikacją OMRON, dzięki czemu możesz przesyłać wyniki na swój telefon i przeglądać zmiany na przestrzeni czasu.

Wybierz maksymalnie 2 produkty.