Skip to main content

Produkty

Aparaty do leczenia bólu

Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się więcej o elektrostymulatorach mięśni TENS, lub kliknij przycisk "Zobacz wszystkie produkty", aby odkryć szeroki asortyment elektrostymulatorów TENS łagodzących ból marki OMRON.

Zobacz wszystkie produkty

Najpopularniejsze produkty

Aparaty do leczenia bólu

E3 Intense (srebrny)

OMRON E3 Intense to elektrostymulator z sześcioma fabrycznymi programami dla grzbietu, barków, stawów i mięśni.

Dlaczego warto korzystać z aparatu TENS?

Klinicznie potwierdzona technologia TENS

Łagodzi ból pleców, ramion, stawów i mięśni

Uśmierza ból bez stosowania leków

Czym jest elektrostymulator TENS?

Aparat TENS (inaczej elektrostymulator mięśni) to przenośny generator impulsów elektrycznych połączony z elektrodami umieszczanymi na twojej skórze.

Elektrostymulator TENS generuje niewielkie impulsy elektryczne, które łagodzą ból nerwu, mięśnia lub stawu, co pozwala pozbyć się bólu, gdy tego potrzebujesz.

Elektrostymulatory pozwalają łagodzić ból w sposób nieinwazyjny i bez stosowania leków. Można ich używać do 3 razy dziennie przez maksymalnie 30 minut i oferują one wstępnie ustawione programy dla określonych części ciała oraz pełną możliwość dostosowania terapii do swoich indywidualnych potrzeb.

3 proste kroki

Oto w jaki sposób korzystać z aparatów TENS w 3 prostych krokach: Umieść elektrody w odległości 2,5 cm od siebie na suchej i czystej skórze. Włącz elektrostymulator TENS OMRON i naciśnij przycisk Set/Start, aby dokonać wyboru. Na koniec wybierz poziom intensywności. Zacznij od mniejszej intensywności i zwiększaj ją stopniowo, aż poczujesz, że przynosi ona korzystny efekt, a jednocześnie jest w dalszym ciągu komfortowa.

Wybierz maksymalnie 2 produkty.