Skip to main content

Produkty

Monitory aktywności

Firma OMRON oferuje różne monitory dostosowane do różnych stylów życia. Być może chcesz mieć stałą kontrolę nad ilością spożywanych kalorii, informacje o ilości spalanego tłuszczu lub po prostu zobaczyć, ile udało Ci się wykonać kroków. Nawet prosty licznik kroków daje poczucie satysfakcji z osiągniętych wyników i motywuje do zwiększenia codziennej aktywności.

Zobacz wszystkie produkty

Najpopularniejsze produkty

Monitory aktywności

Walking Style IV (czarny)

The Walking style IV uses a highly accurate 3D sensor to help you track your steps and how many calories you burn.

Dlaczego należy korzystać z monitora aktywności?

Precyzyjne śledzenie każdego ruchu

Motywacja do większej aktywności

Pomoc w prowadzeniu zdrowszego stylu życia

Monitory aktywności

Monitory aktywności, znane również jako urządzenia śledzące aktywność fizyczną, znacznie ułatwiają śledzenie postępów w codziennej aktywności fizycznej w celu zwiększania i utrzymania sprawności fizycznej oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Ćwiczenia fizyczne, takie jak intensywny spacer trwający minimum 30 minut dziennie, będą miały pozytywny wpływ na stan układu krążenia i płuc, wzmocnienie mięśni, pomogą w utracie wagi, dodadzą energii i poprawią nastrój.

Monitor aktywności poinformuje o długości przebytej trasy, ilości spalonego tłuszczu, a także potrafi odróżnić zwykłe kroki, takie jak przejście do przystanku autobusowego, od kroków aerobowych, takich jak bieg.

Monitory aktywności firmy OMRON są wyposażone w czujnik 3D, który dokładnie śledzi codzienne zwykłe kroki i kroki aerobowe, a także związaną z nimi przebytą odległość i spalone kalorie. Dostępna w tych urządzeniach pamięć informacji z 7 dni pomaga również w analizie osiągniętych w ciągu tygodnia postępów.

Wybierz maksymalnie 2 produkty.