Skip to main content

Produkty

Termometry

Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się więcej o termometrach elektronicznych, lub kliknij przycisk "Zobacz wszystkie produkty", aby odkryć szeroki asortyment termometrów cyfrowych OMRON do pomiaru temperatury.

Zobacz wszystkie produkty

Najpopularniejsze produkty

Termometry

Gentle Temp 720

OMRON Gentle Temp 720 to nasz pierwszy cyfrowy termometr czołowy. Zastosowanie bardzo dokładnej technologii do pomiaru temperatury czoła, powierzchni lub pomieszczenia – higienicznie, wygodnie i bardzo szybko.

Dlaczego warto korzystać z termometru?

Informacje o temperaturze ciała

Szybki i wygodny odczyt

Możliwość używania przez wszystkie grupy wiekowe

W centrum uwagi

Czym jest termometr?

Termometr to wyrób medyczny, który pomaga w zmierzeniu temperatury ciała, tj. temperatury serca, mózgu i innych organów. OMRON oferuje bogaty asortyment dokładnych i rzetelnych termometrów do ucha oraz termometrów bezdotykowych (na podczerwień) i dotykowych.

Dokładność termometrów do ucha jest wysoka, ponieważ mogą one wykrywać promieniowanie cieplne wydzielane przez błonę bębenkową, co przekłada się na precyzyjne wyniki. Należy je stosować wraz z osłonkami, ale jeśli ulegną zabrudzeniu, można je wyczyścić wacikiem nasączonym alkoholem.

Termometry na podczerwień stanowią doskonały wybór, kiedy potrzebujesz szybkiego i bezkontaktowego odczytu. Termometry do czoła mogą dać dokładne wyniki w ciągu zaledwie 1 sekundy i potrafią zmierzyć temperaturę powierzchni, jak również butelki z napojem, np. butelki mleka dla dziecka.

W jaki sposób korzystać z termometru na czoło OMRON?

Umieść termometr w odległości 1–3 cm od mierzonej części ciała lub przedmiotu i naciśnij przycisk Start. Wynik pojawi się na wyświetlaczu automatycznie.

Wybierz maksymalnie 2 produkty.