Skip to main content

OMRON Healthcare

Zdrowsze życie bez kompromisów

OMRON Healthcare obiecuje zminimalizować wpływ warunków zdrowotnych i umożliwić lepsze życie dzięki oferowanym produktom.

NASZA MISJA

Umożliwić zdrowe i komfortowe życie ludziom na całym świecie.

Misją OMRON Healthcare jest umożliwienie prowadzenia zdrowego i wygodnego życia ludziom na całym świecie. Jak to możliwe? Chcemy stworzyć środowisko, w którym wpływ kondycji medycznej na codzienne życie ludzi będzie zminimalizowany do tego stopnia, aby mogli sie oni cieszyć jakością życia bez przeszkód. Każde z naszych działań i produktów realizuje tę misję i jest krokiem w kierunku poprawy jakości życia ludzi na całym świecie.

NASZA WIZJA

Zdrowsze życie bez kompromisów.
Nasza wizja każe nam zrobić wszystko, co możliwe aby zminimalizować skutki stanu zdrowia pacjenta. Aby umożliwić im życie pełnią życia zamiast poddawania się swojemu stanowi zdrowia. Poprzez wprowadzane innowacje i produkty firma OMRON Healthcare chce, aby jej klienci nie musieli zawierać kompromisów w tym, co chcą osiągnąć w życiu. Uchwyciliśmy istotę naszej wizji w naszej “obietnicy". Ta obietnica przekształca naszą wizję w konkretne działanie. Wyraźnie określa nasze zaangażowanie na rzecz ludzi i świata: “Staramy się minimalizować wpływ warunków zdrowotnych na nasze życie. Ciągłe dążenie do lepszej jakości życia bez kompromisów. Bez kompromisów we wszystkim. "

OBIETNICA MARKI

W firmie OMRON Healthcare obiecujemy zminimalizować wpływ warunków zdrowotnych aby umożliwić naszym kientom życie pełnią życia dzięki oferowanym przez nas produktom.

Nieustannie sie rozwijamy aby zapewnić lepszą jakość i satysfakcję życia bez kompromisów.

SZACUNEK DLA PRAW CZŁOWIEKA

Dążenie do podniesienia świadomości poszanowania praw człowieka w każdym miejscu pracy.

Wytyczne OMRON Group dotyczące polityki CSR określają zasady przestrzegania praw człowieka.

Ponadto, Grupa OMRON konsekwentnie realizuje postanowienia Deklaracji Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej podstawowych zasad i praw pracy.

OMRON Group Slavery and Human Trafficking Statement for FY2020 (English only)

Czytaj dalej

O FIRMIE OMRON HEALTHCARE

Firma OMRON Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie testowanego klinicznie, innowacyjnego sprzętu medycznego do monitorowania i terapii zdrowia, angażując się w pomoc ludziom w prowadzeniu bardziej swobodnego i satysfakcjonującego życia bez kompromisów.

OMRON Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie sprzedaży cyfrowych aparatów do pomiaru ciśnienia krwi (dotychczas sprzedano 200 milionów egzemplarzy) oraz nebulizatorów wykorzystywanych w terpii chorób ukladu oddechowego. Pozostałe kategorie produktów firmy obejmują sprzęt do terapii leczenia bólu o niskiej częstotliwości, elektroniczne termometry i monitory składu ciała. Od wielu dziesięcioleci urządzenia firmy OMRON pomagają ludziom zapobiegać, leczyć i kontrolować swoje schorzenia zarówno w domu, jak i w warunkach klinicznych w ponad 110 krajach na świecie.

OMRON Healthcare Group ma siedzibę w Kyoto w Japonii. OMRON Healthcare Europe B.V. działa na rynkach Europy, Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, oferując swoje produkty w ponad 74 krajach.

Siedziba główna: Hoofddorp, Holandia (od 1998)

Prezes i CEO: Mr. David Menko

Zakłady produkcyjne: Matsusaka Mie, Japonia; Dalian, Chiny; Binh Duong, Wietnam

Centra naukowo-badawcze: Kioto, Japonia; Dalian, Chiny

Filie: Niemcy, Wielka Brytania, Francja

Lokalne biura sprzedaży: Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Turcja, Polska, Hiszpania, Ukraina, Nigeria, Hiszpania, Włochy

Dystrybucja: Europa, Rosja, Środkowy Wschód i Afryka

_______________________________________

OMRON Healthcare Europe B.V.
Wegalaan 73, 2132 JD Hoofddorp, Netherlands

Company Registration No: 342.10306
VAT Identification No: NL813286281B01

Wybierz maksymalnie 2 produkty.