Skip to main content

Produkty

Ciśnieniomierze

Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się więcej o ciśnieniomierzach, lub kliknij przycisk "Zobacz wszystkie produkty", aby odkryć szeroki asortyment ciśnieniomierzy OMRON do monitorowania ciśnienia krwi.

Zobacz wszystkie produkty

Najpopularniejsze ciśnieniomierze

Najpopularniejsze ciśnieniomierze
Ciśnieniomierze

M7 Intelli IT

Ciśnieniomierz OMRON M7 Intelli IT z mankietem Intelli Wrap — prosty sposób na uzyskanie dokładnych wyników. Wykrywa możliwość wystąpienia migotania przedsionków, umożliwiając monitorowanie choroby w warunkach domowych i zapewniając spokój umysłu. Urządzenie jest zgodne z naszą unikalną aplikacją Omron connect, która zapewnia możliwość śledzenia i udostępniania danych medycznych.

W centrum uwagi

Jakie są korzyści ze stosowania ciśnieniomierza?

Niezależnie od tego, czy zdiagnozowano u Ciebie nadciśnienie (inaczej wysokie ciśnienie krwi), czy też chcesz monitorować swój stan zdrowia, ciśnieniomierz to niezbędny element wyposażenia domu, jeśli chcesz monitorować swój stan zdrowia.

W centrum uwagi

Jakie są korzyści ze stosowania ciśnieniomierza?

Domowe ciśnieniomierze są zwykle cyfrowe, a cały proces pomiaru jest niemalże automatyczny. W jaki sposób korzystać z ciśnieniomierza: Umieść mankiet na ramieniu lub nadgarstku i włącz urządzenie. Mankiet zacznie się napełniać, aby rozpocząć pomiar, i opróżni się po wykonaniu pomiaru. Na zakończenie na wyświetlaczu pojawi się wynik. Średni wynik powinien wynosić około 120 dla ciśnienia skurczowego i 80 dla rozkurczowego. Jeżeli wyniki pomiaru ciśnienia krwi są stale wyższe lub niższe od tej normy, należy omówić tę kwestię ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.

W centrum uwagi

Jakie są korzyści ze stosowania ciśnieniomierza?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ciśnieniomierzy, m.in. urządzenia do pomiaru na palcu, które jednak mogą nie być tak wiarygodne jak nadgarstkowe lub naramienne. Dlatego też OMRON oferuje szeroki asortyment przetestowanych klinicznie urządzeń, dzięki czemu możesz zdecydować, jaki ciśnieniomierz jest dla Ciebie najlepszy.

Dlaczego warto korzystać z ciśnieniomierza?

Pomaga w diagnozie i monitorowaniu nadciśnienia

Może pomóc w wykrywaniu ryzyka sercowo-naczyniowego

Dostarcza pełniejszego obrazu kondycji serca

OMRON connect

Informacje o stanie zdrowia – dostępne w każdej chwili

Aplikacja „OMRON connect” pomaga wszystko zrozumieć. Możesz śledzić trendy, monitorować swoje postępy i z łatwością udostępniać swoje dane dotyczące zdrowia lub eksportować wyniki pomiarów do innych aplikacji.

Wiesz więcej, żyjesz zdrowiej

Aplikacja OMRON connect dokładnie zbiera i konsoliduje dane z Twojego urządzenia OMRON oraz innych aplikacji*, aby zapewnić Ci wgląd w stan zdrowia oraz pomóc Ci lepiej dbać o serce. Aplikacja OMRON connect jest bezpłatna; możesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji i swoich danych dzięki subskrypcji premium.

Wybierz maksymalnie 2 produkty.