Pełniejsze informacje. Wyjątkowe funkcje. Zdrowsze serce.

Subskrypcja OMRON connect Premium

Subskrypcja OMRON connect Premium

Rozpocznij darmowy okres próbny

To coś więcej niż kontrowanie Twoich danych zdrowotnych


Nowe funkcje Premium i spersonalizowane informacje pozwalają Ci mieć w zasięgu ręki pełniejszy obraz Twojego zdrowia. Pomagają Ci sprawnie prowadzić tryb życia, który jest dobry dla Twojego serca. Ponadto wspierają bardziej efektywną komunikację z zespołem opieki zdrowotnej.

Wyjątkowe funkcje Premium


Kontrola przyjmowanych leków i przypomnienia
Aby utrzymać ciśnienie krwi w zdrowym zakresie, ważne jest przyjmowanie lekarstw zgodnie z zaleceniami lekarza. Kontrola przyjmowanych leków i codzienne przypomnienia pomagają zażywać lekarstwa na czas i kształtować zdrowsze nawyki.

 

Spersonalizowane informacje zdrowotne
Wszystko koncentruje się wokół Ciebie. Codzienny, cotygodniowy i miesięczny wgląd w najważniejsze wskaźniki zdrowotne ułatwia podejmowanie działań, które są dobre dla Twojego serca.

Zbiorcze raporty wysokiej klasy
Korzystaj z dokładnych, łatwych do zrozumienia raportów, które integrują Twoje pomiary oraz mogą być automatycznie udostępniane zespołowi opieki zdrowotnej i Twoim bliskim. Zobaczysz pełniejszy obraz swojego zdrowia dzięki najważniejszym wskaźnikom umieszczonym obok siebie, w tym ciśnieniem krwi, aktywnością fizyczną i lekami.

 

Podejmuj zdrowe działania i zdobywaj nagrody!
Otrzymuj nagrody za podejmowanie działań, które są dobre dla Twojego serca. Monitorowanie ciśnienia krwi, utrzymywanie prawidłowej wagi, przyjmowanie leków zgodnie z zaleceniami i aktywność fizyczna – wszystko to pozwala zdobyć punkty, które można wymienić na karty podarunkowe. Spraw sobie przyjemność, w końcu na nią zasłużyłeś!

Zamów subskrypcję teraz - pierwszy miesiąc jest bezpłatny

Rozpocznij darmowy okres próbny

Uzyskaj pełniejszy obraz w mgnieniu oka

Dokładny zapis wyników i ich pełnej historii to więcej kontroli dla Ciebie i Twojego zespołu opieki zdrowotnej, a także większa pewność siebie i zdrowsze serce.

Przystępne raporty integrują najważniejsze dane.

Kontrolowanie przyjmowanych leków i monitorowanie serca to więcej Twojego spokoju.

Codzienny, cotygodniowy i miesięczny wgląd w Twoje dane zachęca do wprowadzania w życie zdrowszych nawyków.

Zdobywaj nagrody za zdrowy styl życia

Odbieraj nagrody zdrowotne przy wyborze subskrypcji Premium. Zbieraj punkty za podejmowanie zdrowych aktywności i śledź je w swojej aplikacji. Punkty zostaną przyznane po zsynchronizowaniu urządzenia. Każde 50 000 punktów można wymienić na kartę podarunkową o wartości 5 funtów. Dowiedz się poniżej, jak możesz zdobywać punkty.

Często zadawane pytania

Potrzebujesz pomocy? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące OMRON connect Premium.