Skip to main content

Subskrypcja OMRON connect Premium

Pełniejsze informacje. Wyjątkowe funkcje. Zdrowsze serce.

Rozpocznij darmowy okres próbny
To coś więcej niż kontrowanie Twoich danych zdrowotnych

Wyjątkowe funkcje Premium

Nowe funkcje Premium i spersonalizowane informacje pozwalają Ci mieć w zasięgu ręki pełniejszy obraz Twojego zdrowia. Pomagają Ci sprawnie prowadzić tryb życia, który jest dobry dla Twojego serca. Ponadto wspierają bardziej efektywną komunikację z zespołem opieki zdrowotnej.

Kontrola przyjmowanych leków i przypomnienia

Aby utrzymać ciśnienie krwi w zdrowym zakresie, ważne jest przyjmowanie lekarstw zgodnie z zaleceniami lekarza. Kontrola przyjmowanych leków i codzienne przypomnienia pomagają zażywać lekarstwa na czas i kształtować zdrowsze nawyki.

Spersonalizowane informacje zdrowotne

Wszystko koncentruje się wokół Ciebie. Codzienny, cotygodniowy i miesięczny wgląd w najważniejsze wskaźniki zdrowotne ułatwia podejmowanie działań, które są dobre dla Twojego serca.

Zbiorcze raporty wysokiej klasy

Korzystaj z dokładnych, łatwych do zrozumienia raportów, które integrują Twoje pomiary oraz mogą być automatycznie udostępniane zespołowi opieki zdrowotnej i Twoim bliskim. Zobaczysz pełniejszy obraz swojego zdrowia dzięki najważniejszym wskaźnikom umieszczonym obok siebie, w tym ciśnieniem krwi, aktywnością fizyczną i lekami.

Podejmuj zdrowe działania i zdobywaj nagrody!

Otrzymuj nagrody za podejmowanie działań, które są dobre dla Twojego serca. Monitorowanie ciśnienia krwi, utrzymywanie prawidłowej wagi, przyjmowanie leków zgodnie z zaleceniami i aktywność fizyczna – wszystko to pozwala zdobyć punkty, które można wymienić na karty podarunkowe. Spraw sobie przyjemność, w końcu na nią zasłużyłeś!

Zamów subskrypcję teraz - pierwszy miesiąc jest bezpłatny

Rozpocznij darmowy okres próbny

Uzyskaj pełniejszy obraz w mgnieniu oka

Dokładny zapis wyników i ich pełnej historii to więcej kontroli dla Ciebie i Twojego zespołu opieki zdrowotnej, a także większa pewność siebie i zdrowsze serce. Przystępne raporty integrują najważniejsze dane. Kontrolowanie przyjmowanych leków i monitorowanie serca to więcej Twojego spokoju. Codzienny, cotygodniowy i miesięczny wgląd w Twoje dane zachęca do wprowadzania w życie zdrowszych nawyków.

Zdobywaj nagrody za zdrowy styl życia

Odbieraj nagrody zdrowotne przy wyborze subskrypcji Premium. Zbieraj punkty za podejmowanie zdrowych aktywności i śledź je w swojej aplikacji. Punkty zostaną przyznane po zsynchronizowaniu urządzenia. Każde 50 000 punktów można wymienić na kartę podarunkową o wartości 5 funtów. Dowiedz się poniżej, jak możesz zdobywać punkty.

Często zadawane pytania

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź stronę pomocy technicznej.

Strona pomocy technicznej
Wybierz maksymalnie 2 produkty.