C102 Total
C102 Total
C102 Total
C102 Total
C102 Total
Odtwórz wideo

C102 Total

 • null
  3 lata gwarancji

Zmianom pór roku często towarzyszy wzrost zachorowań na infekcje dróg oddechowych u dzieci, powodując problemy z oddychaniem.

 • Wiosną i latem pyłek zawarty w powietrzu może wywoływać reakcje alergiczne, które objawiają się katarem, kichaniem oraz zaczerwienieniem oczu i nosa
 • Z kolei jesień i zima to pory rozprzestrzeniania się wirusów atakujących drogi oddechowe, czemu towarzyszy zatkany nos kub katar oraz kaszel i ból gardła

Nebulizator OMRON C102 Total 2 w 1 z irygatorem do nosa można stosować przez cały rok, aby złagodzić objawy infekcji i przynieść ulgę.

 • Irygator do nosa oczyszcza jamę nosową i pozwala złagodzić objawy m.in. przeziębienia, kataru siennego lub zapalenia zatok
 • Nebulizator ułatwia dozowanie leków na zapalenie oskrzeli, ostre zapalenie oskrzelików i astmę
 • Łatwość użycia i wysoki poziom higieny
 • Do stosowania u dzieci i dorosłych

Dlaczego należy korzystać z nebulizatora?

Skuteczne leczenie chorób układu oddechowego

Skuteczne leczenie chorób układu oddechowego

Pomoc w łagodzeniu objawów chorób układu oddechowego

Pomoc w łagodzeniu objawów chorób układu oddechowego

Możliwość używania przez wszystkie grupy wiekowe

Możliwość używania przez wszystkie grupy wiekowe

Specyfikacje

 • Długość (cm): 24,00
 • Wysokość (cm): 19,00
 • Głębokość (cm): 16,00
 • Waga opakowania (g): 1.640,00

Zawartość opakowania

Nebulizator C102 Total, zestaw nebulizatora, irygator do nosa, adapter, ustnik, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW), instrukcja obsługi, wężyk (PCW, 100 cm), filtr powietrza (zamontowany w jednostce głównej)

Gwarancja

Ten produkt jest objęty gwarancją firmy OMRON na okres 3 lat od daty zakupu.

Pomoc

Pomoc techniczna dla urządzeń

Skontaktuj się z nami

Instrukcja obsługi

FAQ

Wiekszość leków do leczenia chorób górnych, środkowych i dolnych dróg oddechowych jest dostępna w formie plynnej i może być stosowana w nebulizacji. Nebulizacja umożliwia także mieszanie kilku leków tak, aby mogły być podawane razem dla zwiększenia wygody pacjenta.

Nebulizator może się składać się z kllku części

- Jednostka główna lub kompresor
- Nebulizator, gdzie wlewa się leki
- Rurka łącząca jednostkę główną z nebulizatorem
- Ustnik do wdychania leków przez usta
- Koncówka do podawania leków przez nos
- Maska

Filtr powietrza

Po każdym użyciu zaleca się czyszczenie nebulizatora, ustnika, końcówki do podawania przez nos i maski (czyszczenie jest konieczne po każdym dniu pracy urządzenia). Części te mogą być myte w ciepłej wodzie z delikatnym detergentem. Następnie należy je dokładnie wypłukać w czystej, gorącej wodzie z kranu i wysuszyć w czystym pomieszczeniu.

Dezynfekcja powinna być przeprowadzana raz w tygodniu. Można gotować te częśći (oprócz części z PVC takich jak niektóre maski i rurki) przez 10 minut. Ewentualnie można zastosować płyn dezynfekcyjny. Po dezynfekcji należy części dokładnie wypłukać czystą wodą. Stosuj się do wskazówek zamieszczonych na środku dezynfekcyjnym.

Pokrywa jednośtki główneji rurki nie wymagają intensywnego czyszczenia, ale mogą być czyszczone miękką ściereczką z wodą i miękkim detergentem. Po umyciu pokrywy od razu należy osuszyć ją miękką ściereczką.

Nie należy myć filtra powietrza. W przypadku jeżeli filtr ulegnie zamoczeniu powinien zostac wymieniony, aby uniknąć jego niedrożności.

Skontaktuj się z lokanym dystrybutorem w celu uzyskania informacji na temat części wymiennych i dodatkowych akcesoriów.

Nebulizatory są można stosować do prowadzenia terapii nawet u małych dzieci.

Dostawa i zwrot

Informacje o dostawie

Standard delivery in 2-3 business days for orders placed before 5 PM, at €5.95 per order. Free delivery for all orders above €75.

Informacja o zwrocie

Free return within 14 days. Read more about how to return an order.

Więcej informacji

Odkryj sposoby na bardziej satysfakcjonujące życie ze zdrowszym sercem i układem oddechowym, a także skorzystaj z porad dotyczących leczenia bólu i aktywnego trybu życia.