NightView

HEM-9601T-E3

NightView to całkowicie bezgłośny sposób na pomiar ciśnienia w ciągu dnia; automatycznie mierzy też ciśnienie w nocy, podczas snu.

NightView to pierwszy domowy ciśnieniomierz zaprojektowany, by mierzyć ciśnienie w nocy. Nawet przy pomiarze ciśnienia w ciągu dnia, 1 na 4 osoby w dalszym ciągu doświadcza stanu zwanego nocnym nadciśnieniem.

NightView zapewnia:

  • Uzyskać pełny obraz swojego ciśnienia - zarówno za dnia, jak i w nocy
  • Monitorować swoje wyniki i udostępniać dane lekarzowi, aby pomóc w opracowaniu lepszych planów leczenia

Zalety produktu

Automatic and accurate
Dostosowując się do różnych stylów życia i schematów snu, NightView automatycznie mierzy ciśnienie o 2:00 w nocy1, 4:002 i 4 godziny po przełączeniu się na tryb nocny3. Do tego NightView został zwalidowany klinicznie pod kątem dokładności w różnych pozycjach, nawet jeśli Twój nadgarstek obróci się w czasie snu4.

Cichy i wygodny
NightView jest wyposażony w innowacyjny mankiet nadgarstkowy dla komfortu i łatwości użytkowania oraz schowane przyciski pozwalające uniknąć przypadkowego kontaktu w czasie snu. Urządzenie charakteryzuje się cichym działaniem, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać sen, a także delikatnym pompowaniem mankietu i krótszym czasem kompresji

Śledzenie danych za pomocą aplikacji OMRON connect
NightView śledzi i synchronizuje dane ciśnienia krwi z aplikacją OMRON kompatybilną z iOS 10 i nowszymi wersjami oraz Android OS 7 i nowszymi wersjami. Innowacyjny pulpit zapewnia szybki wykresów schematów ciśnienia krwi. Łatwo i zdalnie monitoruj postęp pacjenta dzięki udostępnianym przez niego danym.

Bez pełnego obrazu dziennego i nocnego ciśnienia krwi, Twoi pacjenci mogą być zagrożeni.

Without the full picture of daytime and nighttime blood pressure, your patients may be at risk.

Dokładne śledzenie ciśnienia krwi zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy daje pełny obraz, który pomaga zwiększyć prawdopodobieństwo wczesnego rozpoznania nocnego nadciśnienia tętniczego. Ciśnieniomierz na nadgarstowy pomaga lepiej ocenić rokowanie nocnego nadciśnienia tętniczego.

Przedstawiamy nowy sposób, aby zobaczyć pełny obraz: NightView, kompleksowy widok ciśnienia krwi w domu w ciągu dnia i nocy, umożliwiający podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących leczenia na podstawie wyników pomiarów.

Pobierz ulotkę

Walidowana klinicznie dokładność nocnych pomiarów w domu

Nocne ciśnienie krwi jest uważane za silny czynnik prognostyczny zdarzeń sercowo-naczyniowych. Złotym standardem pomiaru ciśnienia krwi w nocy jest ambulatoryjny monitor ciśnienia krwi. Jednak głównym problemem jest negatywny wpływ pomiarów ciśnienia krwi wykonywanych za pomocą urządzenia zakładanego na ramię na jakość snu.

Ten dokument walidacyjny omawia walidację dokładności urządzenia nadgarstkowego w pozycji siedzącej i leżącej na plecach przy różnym ustawieniu nadgarstka oraz wskazuje, czy jest to narzędzie odpowiednie do nocnych pomiarów ciśnienia krwi w domu.

Zobacz wszystkie dokumenty

Przedstawiamy NightView

Obejrzyj nasze nagranie z webinarium, aby dowiedzieć się więcej o nocnym nadciśnieniu tętniczym

Innowacja wykraczająca poza ABPM — optymalizacja nocnej oceny ciśnienia krwi i leczenia

Mierzenie nocnego ciśnienia krwi stało się ważniejsze, ponieważ wiele badań wykazało znaczącą korelację między nocnym nadciśnieniem a uszkodzeniem narządów i przewidywaniem zdarzeń. Układ sercowo-naczyniowy pacjentów cierpiących na bezdech senny jest w nocy obciążony; dlatego ważne jest, aby zrozumieć i śledzić ich nocne ciśnienie tętnicze.

Podczas tego webinarium prof. dr Gianfranco Parati, prof. dr Francesco Cappuccio i dr Martino Pengo wyjaśniają znaczenie nocnego ciśnienia krwi w ocenie ryzyka sercowo-naczyniowego, jak zaburzenia snu wpływają na ciśnienie krwi w nocy i jak rutynowe nocne pomiary ciśnienia krwi mogą poprawić postępowanie w przypadku pacjentów z nadciśnieniem tętniczym.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć cały film z webinarium

Informacje na temat produktu NightView dla konsumentów

Odwiedź stronę NightView dla konsumentów, jeśli sam jesteś konsumentem lub jeśli należysz do personelu medycznego i chcesz udostępnić swoim pacjentom informacje o produkcie NightView.

Odwiedź stronę dla konsumentów

Źródła:
1. Kario K, Hoshide S, Haimoto H, et al. Sleep blood pressure self-measured at home as a novel determinant of organ damage: Japan morning surge home blood pressure (J-HOP) study. J Clin Hypertens (Greenwich). 2015;17(5):340-348.
2. Kario K, Kanegae H, Tomitani N, et al. Nighttime blood pressure measured by home blood pressure monitoring as an independent predictor of cardiovascular events in general practice. Hypertension. 2019;73(6):1240-1248.
3. Imai Y, Asayama K, Fujiwara S, et al. Development and evaluation of a home nocturnal blood pressure monitoring system using a wrist-cuff device. Blood Press Monit. 2018;23(6):318-326.
4. Kuwabara M, Harada K, Hishiki Y, Ohkubo T, Kario K, Imai Y. Validation of a wrist-type home nocturnal blood pressure monitor in the sitting and supine position according to the ANSI/AAMI*ISO81060-2:2013 guidelines: Omron HEM-9601T. J Clin Hypertens. 2020;22:970-978.