Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 325 zł

Dostawa poniżej 5 dni roboczych

Bezpłatny 14-dniowy zwrot

PocketTens
PocketTens
PocketTens
PocketTens
PocketTens
PocketTens

PocketTens

HV-F013-E
OMRON PocketTens to przenośne urządzenie do skutecznej stymulacji TENS, ktore mieści się w dłoni
 • OMRON PocketTens to urządzenie o działaniu przeciwbólowym, przynoszącym ulgę w bólach stawów i mięśni. PocketTens jest niewielki, bezpieczny, łatwy w obsłudze i umożliwia dyskretne użytkowanie w dowolnym miejscu.
 • Wyposażony w 3 fabrycznie ustawione programy łagodzenia bólu (ramię/bark, dolny odcinek kręgosłupa oraz noga/stopa) oraz 2 tryby masażu (ugniatanie i ciągły), a w każdym dostępne jest 10 regulowanych poziomów natężenia mocy wspomagających łagodzenie bólu w różnych częściach ciała.
 • Możliwość stosowania w tych obszarach ciała, w których najczęściej występują dolegliwości bólowe - kręgosłup, bark, stawy, nogi, ręce i stopy.
 • Wyposażony w 1 parę elektrod wielokrotnego użytku LongLife, które można stosować do 150 razy. W skład zestawu wchodzi etui do przechowywania elektrod.
 • TENS to klinicznie sprawdzona technologia powszechnie stosowana przez fizjoterapeutów i specjalistów w leczeniu bólu. Pomaga zablokować sygnał bólu, stymuluje uwalnianie endorfin oraz poprawia krążenie krwi.

Zalety produktu

Cechy produktu i przestrogi

Urządzenie do terapii bólu OMRON PocketTens to łatwe w użyciu i skuteczne rozwiązanie niewymagające stosowania leków, przynoszące ulgę bolącym, sztywnym lub obolałym mięśniom oraz stawom. Dostępne bez recepty urządzenie PocketTens pomoże złagodzić Twoje dolegliwości bólowe już po 15 minutach stosowania. To przenośne urządzenie TENS w pełni kontrolowany przez Ciebie, stymuluje i zapewnia ulgę w przypadku bólów w różnych okolicach Twojego ciała..UWAGA: Aby nie doszło do uszkodzenia urządzenia należy stosować wyłącznie przewody, elektrody oraz akcesoria zalecane przez OMRON.

Specyfikacje

Treatment zones
3 programy (ramię/bark, dolny odcinek kręgosłupa oraz noga/stopa)
Massage modes
2 tryby masażu (ugniatanie i ciągły)
Intensity levels
10 poziomów
Rodzaj elektrody
Elektrody motylkowe wielokrotnego użytku (do 150 razy)
Bez użycia leków
Tak
Technologia Triple Action TENS
Tak
Masa (kg)
0,08
Wymiary przedmiotu (mm)
75 x 22 x 70

Zawartość opakowania

 • Elektrostymulator
 • przewód i elektrody
 • etui na elektrody
 • samoprzylepne elektrody Long Life (1 para)
 • instrukcję obsługi
 • baterie

Gwarancja

Ten produkt jest objęty gwarancją firmy OMRON na okres 3 lat od daty zakupu.

Instrukcja obsługi i pomoc

Pomoc techniczna dla urządzeń

Skontaktuj się z nami

Instrukcja obsługi

FAQ

Impulsy elektryczne sa przekazywane przez elektrody do określonych okolic ciała. Powodują one reakcję mięśni, dzięki czemu zachodzą dwie reakcje:

1. Pompowanie mięśni: działanie fal elektrycznych o niskiej częstotliwości powoduje skurcze i rozkurcze mięśni. Skurcz mięśni: krew jest wypompowywana. Rozkurcz mięśni: napływa świeża krew. Dzięki temu poprawia się przepływ krwi, a uczucie napięcia pasa barkowego, zmęczenie nóg i skurcze mijają.

2. Wyciszanie sygnałów bólowych: działanie fal o niskiej częstotliwości na okolicę objętą bólem stymuluje nerwy, co wpływa na mechanizm blokowania bólu (hamowanie sygnałów bólowych) w kierunku rdzenia kręgowego. Jest to stosunkowo krótki efekt. Częstotliwość 2 ~ 100Hz. Fale elektryczne stymulują produkcję naturalnych substancji o budowie podobnej do morfiny (endorfin). Działają one znacznie dłużej (5 ~ 12 hrs). Częstotliwość 100 ~ 1200 Hz. W rezultacie działanie to przynosi ulgę w bólu.

Elektrody, włączając elektrody "Long Life", powinny być co jakiś czas wymieniane. Można jednak przedłużyć życie elektrod poprzez przemywanie ich pod zimną wodą (mydło nie jest konieczne), otrząśnij je z nadmiaru wody i włóż do plastikowych osłonek lub plastikowych uchwytów (tylko elektrody Long Life). Następnie włóż elektrody na noc do lodówki (nie do zamrażarki). To powinno przywrócić adhezję elektrodom. Jeżeli to nie zadziała, oznacza to że elektrody są zużyte i wymagają wymiany. Skontaktuj się z najbliższym sprzedawcą w celu dokonania zakupu.

Dostawa i zwrot

Informacje o dostawie

Standardowa dostawa w ciągu 2–3 dni roboczych dla zamówień złożonych przed godziną 17:00, za opłatą 20 zł za zamówienie. Bezpłatna dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł.

Informacja o zwrocie

14 napon belül visszaküldheti a vásárolt terméket.Olvasson többet a rendelés visszaküldésével kapcsolatosan.

Our response to COVID-19 pandemic

Learn how OMRON is responding to the COVID-19 pandemic and explore our relevant solutions and services.

Explore

Więcej informacji

Odkryj sposoby na bardziej satysfakcjonujące życie ze zdrowszym sercem i układem oddechowym, a także skorzystaj z porad dotyczących leczenia bólu i aktywnego trybu życia.